Fikri haklar çözümlerinizde doğru ve güvenilir adres

Mundo Ip, sektördeki 15 yıllık tecrübesini, müvekkillerinin haklarını en doğru şekilde kazanabilmesi adına, müvekkilleri ile paylaşmak için yola çıkan bir danışmanlık firmasıdır.

Dijital Dönüşüm

Dijitalleşme, sanayi 4.0 ve yapay zeka konuştuğumuz şu günlerde fikir ürünleri eskiye göre çok daha değerli hale geldi. Yaratıcılık bireyleri ön olana çıkaran yegane unsurken firmalar da yaratıcı ve inovatif bireylerle rakiplerinden sıyrılıyorlar.

Rekabetin en önemli temellerinden biri fikir ürünlerini bulan kişi ve bu kişilerin çalıştığı kurumlara kanunun tanıdığı münhasır haklardır.

Bu hakları doğru şekilde elde eden hak sahipleri rakiplerine göre hep bir adım önde olacaklar.

Mundo Ip sektördeki 15 yıllık tecrübesini müvekkillerinin haklarını en doğru şekilde kazanabilmesi adına müvekkilleri ile paylaşmak için yola çıkan bir danışmanlık firmasıdır.

Odağına müvekkilleri alan, niceliği değil niteliği önemseyen, fikir ürünlerini kendine aitmiş gibi hissederek her türlü çözümü sunan ekibi ile müvekkillere olduğu kadar ekosisteme de faydalı olmayı hedeflemektedir.

Yalnızca yurtiçinde değil yurtdışında da istenilen tüm ülkelerde fikir ürünlerinin korunmasını sağlamayı ve bu ülkelerde elde edilen hakların sağladığı avantajların kullanılabilmesi için müvekkillerini global olarak temsil etmeyi misyonu olarak benimsemiştir.

ÜST