Fikri haklar çözümlerinizde doğru ve güvenilir adres

Mundo Ip, sektördeki 15 yıllık tecrübesini, müvekkillerinin haklarını en doğru şekilde kazanabilmesi adına, müvekkilleri ile paylaşmak için yola çıkan bir danışmanlık firmasıdır. Odağına müvekkilleri alan, niceliği değil niteliği önemseyen, fikir ürünlerini kendine aitmiş gibi hissederek her türlü çözümü sunan ekibi ile müvekkillere olduğu kadar ekosisteme de faydalı olmayı hedeflemektedir.

Patent / Faydalı Model

“Buluş” iddiası ile yola çıktı iseniz, mevcut teknikteki sorunları giderdiğinizi düşünüyorsanız, daha önce düşünülmemiş bir yöntem veya ürün ortaya çıkardı iseniz, bu buluşun belge ile ödüllendirilmesi için gerekeni yapmak bize düşer.

Gelin buluşunuzu değerlendirip araştıralım, en kapsamlı koruma için gerekli hazırlıklarda birlikte çalışalım.

Ürününüzü satmak istiyorsunuz ancak patent ya da faydalı model belgesine sahip bir üreticinin haklarını ihlal etmekten korkuyorsunuz. Gelin piyasaya çıkmadan risklerinizi gözden geçirelim.

Marka

Rakiplerinizden farklılaşmak, ürün veya hizmetinizi tüm dünyaya duyurmak ve öne çıkmak mı istiyorsunuz? O zaman markanızı en doğru şekilde tescil edebilmek bize düşer. Marka araştırmalarımız ve sonrasında yapacağımız önerilerle bunu birlikte başaracağız.

Tasarım

Ürün tasarladınız ancak bu ürün tescil alabilecek özellikler içeriyor mu, mevcut tasarımlara göre gereken şartları taşıyor mu, başvuru yaparsanız reddedilme olasılığı ne kadar, işte tüm bu soruların cevabı için yanınızdayız. Yapacağımız araştırmalar ve tasarımcı gözü ile gerçekleştirilecek yönlendirmeler tasarımınızı başvuruya hazır hale getirmek için yardımcınız olacak.

Yeni Bitki Türü

Meyve, ağaç ya da tohum geliştirdi iseniz, bu ürünlerin size özgü olduğunu tescil ile kanıtlamak hakkınız. Yeni bitki türünün patent, marka ve tasarım korumasından farklı bir kanunla korunduğunu biliyor muydunuz, başvurular hangi kuruma nasıl yapılır ve belge sürecinde başınıza neler gelebilir, konu ile ilgili süreci yürütmüş ve tescil ile sonuçlandırmış uzman ekibimiz bu yolda yanınızda olacak.

ÜST